Bramkarz Lecha Jasmin Burić: Za trenera Rumaka atmosfera w drużynie się poprawiła

- Przyzwyczaiłem się już do tego, że pół rundy w bramce stoję ja, pół ?Kotor? [Krzysztof Kotorowski - przyp.red.]. Ale mam nadzieję, że teraz miejsca nie oddam już do końca rundy - mówi bramkarz Lecha Poznań Jasmin Burić.
POZNAN.SPORT.PL NA FACEBOOKU - POLUB NAS, TEJ!

Burić był jedną z jaśniejszych postaci Lecha w czterech ostatnich meczach, w których Kolejorz ani razu nie przegrał. - Ostatnio jako cały zespół gramy bardzo dobrze. Szkoda tylko tej pierwszej połowy meczu w Kielcach, gdy daliśmy sobie strzelić dwa gole. W drugiej połowie byliśmy dużo lepsi i gdyby mecz był trochę dłuższy, pewnie strzelilibyśmy zwycięską bramkę - uważa bośniacki bramkarz Kolejorza.

- Od kiedy naszym trenerem jest Mariusz Rumak, atmosfera w szatni się polepszyła. On na początku powiedział nam, że liczy na każdego piłkarza. I teraz widać, że każdy daje z siebie wszystko zarówno na treningu, jak i na meczu - opowiada Burić, który choć broni ostatnio dobrze, nie może być pewny miejsca w składzie. - Jestem w Lechu od trzech lat i prawie cały czas się zmieniamy z Kotorem. Szczerze mówiąc nie wiem dlaczego tak jest, to sprawa trenerów - mówi Bośniak.

Najładniejsze gole Roberta Lewandowskiego dla Lecha Poznań