Weterani Lecha Poznań w boju o Puchar Polski. Znów wygrają?

?Jarosław Araszkiewicz podaje do Jacka Dembińskiego i goooooool!? - tak może wyglądać w czwartkowe popołudnie akcja w meczu Kolejorza Poznań. Weterani poznańskiego klubu zmierzą się w GKS Dopiewo w meczu, którego stawką jest awans do finału Pucharu Polski na szczeblu okręgu.
POZNAN.SPORT.PL NA FACEBOOKU - POLUB NAS, TEJ!

Drużyna oldboyów Lecha Poznań w tym sezonie występuje w Pucharze Polski pod nazwą Kolejorz Poznań. Grają w niej m.in. Jarosław Araszkiewicz, Jacek Dembiński, Paweł Kaczorowski, Damian Łukasik, Waldemar Kryger, Sławomir Twardygrosz czy Paweł Bocian. Do tej pory Kolejorz pokonał już Wartę Obrzycko, Świt II Piotrowo, Rzemieślnika Kwilcz, Czarnych Kaźmierz, LKS Kicin i Mawit Lwówek. Poznańscy weterani aż trzy z tych pojedynków rozstrzygali na swoją korzyść po rzutach karnych!

Trzecioligowy GKS Dopiewo to zdecydowanie najtrudniejszy przeciwnik na drodze Kolejorza Poznań. W lidze zajmuje 10. miejsce, w ostatnim meczu ligowym zremisowali z Polonią Leszno 1:1. Trenerem ekipy z Dopiewa jest Marek Pawłowski - przed wielu laty kierownik drużyny Lecha.

Początek meczu Kolejorza Poznań z GKS Dopiewo w czwartek o godz. 17 na bocznym boisku przy ul. Bułgarskiej w Poznaniu.

Najładniejsze gole Roberta Lewandowskiego dla Lecha Poznań