Kamil Drygas strzelił gola, Lech zremisował z Koroną w Młodej Ekstraklasie

Szymon Drewniak i Patryk Wolski, piłkarze, którzy zadebiutowali w drużynie seniorów u Mariusza Rumaka, rozegrali cały mecz przeciw Koronie Kielce w Młodej Ekstraklasie. Gola, który ustalił wynik spotkania na 1:1 zdobył Kamil Drygas już minutę po bramce dla rywali.
POZNAN.SPORT.PL NA FACEBOOKU - POLUB NAS, TEJ!

Tak padły gole (za oficjalną stroną klubu):

W 24 minucie Patryk Wolski stracił piłkę na środku boiska. Przejął ją Piotr Gawęcki. Napastnik Korony minął Karola Zaniewskiego i uderzył na bramkę. Piłka odbiła się jeszcze od nóg jednego z obrońców i wpadła do siatki obok bezradnego Seweryna Derbisza. Lech odpowiedział błyskawicznie. W 25 minucie z lewej strony dośrodkował Patryk Pietras, a Kamil Drygas z bliska wpakował piłkę do siatki.

Lech Poznań ME - Korona Kielce ME 1:1 (1:1)

Bramki: 0:1 Gawęcki (24. minuta), 1:1 Drygas (25.)

Lech ME: Seweryn Derbisz - Marcin Wasielewski Ż, Karol Zaniewski, Adrian Cieślak - Jędrzej Łągiewka - Szymon Drewniak, Kamil Drygas - Jakub Kapsa (60. Paweł Baraniak), Patryk Pietras, Maciej Maślany - Patryk Wolski

Korona ME: Oleksiej Szlakotin (46. Bartosz Białogoński) - Dominik Lenart (85. Mateusz Zawadzki), Adrian Bednarski, Michał Wrześniewski (46. Hubert Świder), Rafał Zawłocki - Piotr Piwowar (46. Marek Nowak), Bartłomiej Michalski Ż, Marcin Cebula, Mateusz Janiec (73. Michał Jeziorski) - Andrzej Paprocki, Piotr Gawęcki

Mecz Lecha Poznań z Koroną Kielce w ekstraklasie zostanie rozegrany w wielkanocny poniedziałek o godz. 18.30.