Sport.pl

Sędzia meczu w Kielcach - bardzo pechowy dla Lecha Poznań

Obydwa mecze poznańskiego Lecha, które w tym sezonie gwizdał Paweł Raczkowski zakończyły się porażkami lechitów. teraz warszawski sędzia poprowadzi kluczowy dla Kolejorza mecz w Kielcach
POZNAN.SPORT.PL NA FACEBOOKU - POLUB NAS, TEJ!

Spotkanie Korony Kielce z Lechem Poznań, które może zadecydować o miejscu którejś z tych ekip w Lidze Europejskiej, odbędzie się w poniedziałek wielkanocny o godz. 18.30. Poprowadzi je sędzia Paweł Raczkowski z Warszawy.

Arbiter ten gwizdał Lechowi Poznań w tym sezonie mecze z Widzewem Łódź i Jagiellonią Białystok. Pierwszy z nich poznaniacy przegrali na Bułgarskiej 0:1, w drugim ulegli na wyjeździe 0:2. W obydwu zaprezentowali się bardzo słabo.

Jak będzie w Kielcach?

W poniedziałek w Kielcach najbardziej prawdopodobne jest:
Więcej o:
Komentarze (5)
Sędzia meczu w Kielcach - bardzo pechowy dla Lecha Poznań
Zaloguj się
 • Gość: otoija

  Oceniono 9 razy 7

  kiedyś w końcu kończy się każda passa,
  mówi się do 3 razy stuka, wiec za trzecim razem z tym panem w roli arbitra, liczymy na korzystny wynik...
  Wiadomo Lech Tylko Zwycięstwo.

 • plendz

  Oceniono 3 razy 1

  Brakuje informacji, czy i jak sędziował Koronie. Mam nadzieję, że po prostu będzie sędziował przyzwoicie - nie pozwoli na niebezpieczną grę, bo obie drużyny mają jeszcze sporo ważnych meczów w sezonie.
  Trochę niepokoi fakt, że p. sędzia jest z Warszawy - walczymy o miejsca na podium zarówno z Legią, jak i Polonią. Przypomnieć jednak należy, że Korona wygrała z Polonią 3-0 i ma jeszcze mecz z Legią. Zatem straszenie pochodzeniem sędziego nie ma sensu (chyba, że urodził się w Kielcach;-)))
  Ponadto wierzę, że jest profesjonalistą i po to wybrał zajęcie sędziego, by zapewniać bezstronne prowadzenie gry, które jest korzystne dla piłki nożnej generalnie i dla rozwoju jego własnej kariery.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX