Sport.pl

Tysiąc osób na treningu Lecha Poznań w Ostrowie Wlkp.

Dużym zainteresowaniem cieszył się trening lechitów, zorganizowany na stadionie Stali Ostrów Wlkp. Dzięki ostatnim wynikom atmosfera w zespole jest zdecydowanie lepsza i teraz tą radością możemy podzielić się z naszymi kibicami - mówi bramkarz Kolejorza Krzysztof Kotorowski.
POZNAN.SPORT.PL NA FACEBOOKU - POLUB NAS, TEJ!

W ramach cyklu "Lech na Landach" poznański zespół wybrał się na zajęcia do Ostrowa Wlkp. Pod nieobecność pierwszego trenera Mariusza Rumaka, trening prowadził jego asystent, Jerzy Cyrak. - Te zajęcia to nie był trening tylko i wyłącznie pokazowy. Dziś przed południem na boisku przy ulicy Bułgarskiej odbyliśmy już jedną jednostkę treningową, ale ta była integralną częścią naszego mikrocyklu treningowego. Jesteśmy bardzo zadowoleni z pobytu w Ostrowie. Dopisała pogoda i na stadion przybyło dużo kibiców - mówi Jerzy Cyrak.

Ćwiczeniom lechitów przyglądała się blisko tysięczna grupa kibiców, którzy po treningu mieli okazję spotkać się z piłkarzami, wziąć od nich autograf czy zrobić zdjęcie. - Dzięki ostatnim wynikom atmosfera w zespole jest zdecydowanie lepsza i teraz tą radością możemy podzielić się z naszymi kibicami. Tym bardziej, że biorąc pod uwagę odległość jaka dzieli Poznań i Ostrów pewnie nie wszyscy, którzy by chcieli mogą oglądać nas na żywo podczas meczów. Dlatego my przyjeżdżamy do nich - tłumaczy bramkarz Krzysztof Kotorowski.

Więcej o:
Komentarze (3)
Tysiąc osób na treningu Lecha Poznań w Ostrowie Wlkp.
Zaloguj się
  • Gość: gonzo

    Oceniono 4 razy 4

    Bardzo dobra inicjatywa. Lech powinien nie tylko wychodzić do kibiców, ale i ściągać zdolnych chłopaków z całej Wielkopolski, żeby kibice mieli z kim się identyfikować. Tym bardziej, że nia mamy konkurencji w regionie na szczeblu ekstraklasowym.

  • Gość: lech16

    Oceniono 2 razy 0

    Zapraszamy do Kalisza !!!!!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX