Młody Lech Poznań wygrał w Krakowie z Cracovią

Lechici przegrywali w Krakowie 0:1, ale bramki Wiktora Bagińskiego i Karola Zaniewskiego w drugiej połowie dały mu zwycięstwo
POZNAN.SPORT.PL NA FACEBOOKU - POLUB NAS, TEJ!

Cracovia objęła prowadzenie w tym spotkaniu po golu, którego strzelił Patryk Sikora. Wykorzystał on tuż przed przerwą niepewną interwencję poznańskiego bramkarza Aleksandra Wandzela.

W drugiej połowie jednak Lech był lepszy. W 58. minucie Wiktor Bagiński przejął piłkę po z zamieszaniu w polu karnym Pasów i wyrównał strzałem z bliska.

Wreszcie w 82. minucie strzał Wiktora Witta krakowski bramkarz z trudem wybił na rzut rożny, a po nim Karol Zaniewski - członek pierwszego zespołu Kolejorza, choć jeszcze bez debiutu w seniorskiej drużynie - strzelił zwycięską bramkę.

Skład Lecha : Wandzel - Kędziora, Cieślak, Zaniewski, Łągiewka (46. Baraniak) - Chromiński (59. Byszewski), Witt, Pietras (46. Sadowski), Kapsa - Maślany, Bagiński.

Czy szkolenie młodzieży w Lechu Poznan jest prawidłowe?