Sport.pl

Hubert Wołąkiewicz wygląda po meczu jak po wojnie

Manuel Arboleda z Lecha Poznań zszedł z boiska podczas meczu z Cracovią Kraków kontuzją mięśnia nogi. Zastąpił go grający w masce Hubert Wołąkiewicz, który ... sam podczas meczu z Cracovią oberwał
POZNAN.SPORT.PL NA FACEBOOKU - POLUB NAS, TEJ!

Manuel Arboleda rozegrał zaledwie kilka minut. Krótko po akcji, w której uciekł mu i był w sytuacji sam na sam Holender Koen van der Biezen z Cracovii, kolumbijski obrońca zaczął utykać. Już przed spotkaniem, tuż przed wyjściem na boisku uskarżał się na ból mięśnia i był masowany. Teraz zszedł z boiska i na razie nie wiadomo, jak poważny jest jego uraz. Arboleda przejdzie badania w poniedziałek.

Hubert Wołąkiewicz, który go zastąpił,od pewnego czasu gra w masce ze względu na kontuzję złamanego nosa . Krótko po wejściu na murawę w meczu z Cracovią musiał korzystać z pomocy lekarza przy linii bocznej. Wyglądało to tak, jakby coś znów stało się z jego nosem. Po meczu okazało się, że Hubert Wołąkiewicz ma rozbity łuk brwiowy. Gdy wychodził z szatni, jego twarz była cała pocerowana i w masce.

Najlepszym obrońcą Lecha Poznań jest:
Więcej o:
Komentarze (6)
Hubert Wołąkiewicz wygląda po meczu jak po wojnie
Zaloguj się
 • chateaux

  Oceniono 8 razy 8

  Najlepszym obrońca Lecha jest aktualnie Trudno Powiedzieć Wojtkowiak ? Ten paralityk ktory nie wnosi nic ani w obronie,ani tym bardziej w ataku? Kto to glosuje? Ci ktorzy oddali w sondzie glosy na niego, w gole ogladaja jakies mecze Lecha?

 • Gość: Jvd

  Oceniono 1 raz 1

  wołąkiewicz może nie jest skałą w obronie, za to najlepiej ze wszystkich wyprowadza piłke - co w marnej polskiej piłce jest najważniejsze. Szkoda, że Arboleda w ogóle nie podpatruje kolegi

 • pyra314

  Oceniono 1 raz 1

  Hmm, żona Wołąkiewicza pewnie teraz sobie myśłi, że lepiej było wyjść za boksera ;-)

 • penkin

  Oceniono 1 raz 1

  tylko Kamiński.

 • Gość: bull

  Oceniono 3 razy 1

  glosujcie na luisa henriqeza !!! czeba docenic robote jaka wykonuje przez caly czas na wysokim poziomie...

 • Gość: kaz

  Oceniono 7 razy -7

  Kamiński??! Lobby żydowskie widze działa

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX