Trzy mecze Lecha Poznań wygrane z rzędu - kiedy to było...?

Tak dobra seria Kolejorza nie miała miejsca od ... wiosny 2010 roku, kiedy to pod wodza trenera Jacka Zielińskiego kroczył on po tytuł mistrzowski
POZNAN.SPORT.PL NA FACEBOOKU - POLUB NAS, TEJ!

Po fatalnej passie poznańskiego Lecha, w trakcie której poznaniacy przez 601 minut nie strzelili gola, teraz przyszła kolejna, tyle że dobra - trzy kolejne zwycięstwa: 2:0 ze Śląskiem Wrocław, 1:0 z Górnikiem Zabrze i 3:1 z Cracovią Kraków. Na dodatek wszystkie te wygrane Kolejorz zanotował w niespełna tydzień!

Znamienne jest to, że takiej serii trzech kolejnych zwycięstw poznański zespół nie miał... od mistrzowskiej wiosny 2010 roku! Wtedy to pod wodza trenera Jacka Zielińskiego wygrał nawet aż pięć kończących sezon spotkan, w tym dwa ostatnie, kluczowe - pamiętne 2:1 z Ruchem w Chorzowie oraz 2:0 z Zagłębiem Lubin u siebie.Hiszpański trener Jose Bakero przez półtora roku swojej pracy z Kolejorzem nie był w stanie ani razu wygrać z nim trzech kolejnych spotkań! To także znamienne i daje do myślenia.

Czym skończy się obecna passa?

- Nie potrafię wytłumaczyć, dlaczego raz gramy tak, a raz tak i skąd taka sinusoida. Dla mnie też to dziwne - komentował po wygranej z Cracovią Kraków piłkarz Lecha Matuesz Możdżeń.

Najlepszym trenerem Lecha ostatnich lat był: