Mariusz Rumak: W naszych sercach jest więcej nadziei

- To był ciężki mecz. I tym większe słowa chwały należą się moim zawodnikom, że w ciągu sześciu dni wywalczyli dziewięć punktów - mówił po zwycięstwie 3:1 nad Cracovią trener Lecha Poznań Mariusz Rumak.
POZNAN.SPORT.PL NA FACEBOOKU - POLUB NAS, TEJ!

- To był ciężki tydzień, ale kończę go z uśmiechem. Trochę w tych trzech meczach ze Śląskiem, Górnikiem i Cracovią manewrowałem składem i w tym ostatnim spotkaniu młodszym graczom dałem odpocząć. Cieszy to, że bramki strzelają inni zawodnicy niż Artjom Rudniew - komentował mecz trener Mariusz Rumak. - Następne dni posłużą nam do tego, by wylizać rany i przygotować się na mecz z Koroną Kielce w Lany Poniedziałek. Teraz będę miał komfort obserwowania moich zawodników na treningach, a nie tylko pracy z nimi przy na odprawach. Wiemy, że nawet jeśli zdobędziemy wszystkie możliwe punkty w tym sezonie, nie ma gwarancji awansu do pucharów. Powiedziałem zawodnikom na odprawie, żeby nie patrzyli na tabelę. Spojrzymy na nią w maju. Teraz w naszych sercach więcej jest nadziei na to, że uratujemy ten sezon - dodał.

W meczu z Cracovią debiut w pierwszej drużynie zaliczył młody napastnik Patryk Wolski. - To dobry piłkarz. Nie miał wiele czasu by się pokazać, ale być może taką szansę dostanie w następnych meczach - mówi trener Lecha.