Lech Poznań reaguje: Dementujemy doniesienia Niemców

- Artjom Rudniew nie został sprzedany do Hamburgera SV. Jest graczem Lecha Poznań. Dementuje doniesienia gazety ?Kicker? i innych mediów niemieckich - mówi wiceprezes poznańskiego klubu Arkadiusz Kasprzak na wieść o informacjach o sprzedaży najlepszego strzelca ligi do Hamburga
Informację te podały dziś niemieckie media, powołując się zwłaszcza na dziennik "Hamburger Abendblatt". Sprawa jest już znana także w Polsce.

- Tak, słyszałem o tym i dementuję te doniesienia. Nie jest prawdą, że Artjom Rudniew został przez nas sprzedany do Hamburgera SV. Ma z nami ważny kontrakt i gra w Lechu Poznań - mówi wiceprezes klubu Arkadiusz Kasprzak.

Zapytany o to, czy może zagwarantować, że Rudniew będzie grał w Kolejorzu także w następnym sezonie, odrzekł: - Niczego w życiu człowiek nie może być pewnym. Za dużo jest dziś niewiadomych, także w Lechu.

Tymczasem na portalu społecznościowym facebook kibice Lecha Poznań już żegnają się z łotewskim snajperem. "Dzięki zwłaszcza za Juventus i powodzenia w Hamburgu!" - piszą.

POZNAN.SPORT.PL NA FACEBOOKU - POLUB NAS, TEJ!

Lech Poznań bez Artjoma Rudniewa: