Młoda Ekstraklasa: Tomasz Kędziora strzelił gola, ale Lech przegrał ze Śląskiem

Śląsk Wrocław pokonał Lecha Poznań 2:1 w spotkaniu 23. kolejki Młodej Ekstraklasy. Kolejorz prowadził po trafieniu Tomasza Kędziory w 15. minucie z rzutu karnego, z korzystnego wyniku cieszył się zaledwie siedem minut.
POZNAN.SPORT.PL NA FACEBOOKU - POLUB NAS, TEJ!

Zwycięstwo zapewnił Śląskowi Dalibor Stevanović, który dzień wcześniej w Poznaniu zagrał przez ostatni kwadrans meczu ekstraklasy.

Śląsk Wrocław ME - Lech Poznań ME 2:1 (1:1)

Bramki: 0:1 Kędziora (15-karny), 1:1 Juraszek (22), 2:1 Stevanović (69-karny)

Śląsk ME: Wrąbel - Mraz (46. Cetnarski), Pietrasiak (46. Stevanović), Zieliński, Juraszek, Menzel, Fedyna (55. Repski), Garyga (67. Skrzypczak), Majcher (61. Tetłak), Krzeminski, Voskamp (46. Gikiewicz)

Lech ME: Derbisz - Kędziora, Sadowski, Cieślak, Łągiewka - Chromiński (86. Graś), Drygas (59. Zaniewski) - Kapsa, Pietras, Maślany - Wolski (59. Byszewski)