Piłkarz Śląska Wrocław: Nie boimy się Lecha Poznań

- Nie obawiam się, że Lech Poznań przełamie się w niedzielę w meczu z nami. Teraz bowiem to właśnie Śląsk jest tą drużyną, która się przełamała i zaczęła w końcu wygrywać - mówi piłkarz wrocławskiej drużyny Tadeusz Socha przed niedzielnym meczem z Kolejorzem
POZNAN.SPORT.PL NA FACEBOOKU - POLUB NAS, TEJ!

Spotkanie rozpocznie się na stadionie przy ul. Bułgarskiej w niedzielę o godz. 14.30. Lech jest w tabeli dziewiąty i traci do wicelidera Śląska Wrocław aż 13 punktów. Nie wygrał w tym roku meczu o stawkę, nie strzelił też gola. Teraz liczy na przełamanie złej passy.

- Nie boimy się ani Lecha, ani tego, że przełamie się w spotkaniu z nami. Teraz to właśnie Śląsk jest tą drużyną, która się przełamała i zaczęła w końcu wygrywać i oby to trwało nadal - mówi piłkarz wrocławskiego Śląska Tadeusz Socha na stronie internetowej klubu.

Śląsk Wrocław, podobnie zresztą jak i Kolejorz, grał w tym tygodniu mecz Pucharu Polski. Grał go zresztą później, bo w środę. Wygrał 3:1 z pierwszoligową Arką Gdynia, ale odpadł, gdyż w pierwszym spotkaniu uległ 0:2. - Zagraliśmy całkiem dobry mecz i chociaż nie dał on nam awansu, to taka wygrana jest ważna, bo pożegnaliśmy się Pucharem Polski z honorem. Troszkę zdrowia zostało na murawie, ale myślę, że do najbliższej niedzieli spokojnie uda nam się odbudować siły. Sam miałem mały kłopot z prawą stopą, ale wierzę, że na mecz z Lechem wszystko będzie w porządku - uważa Tadeusz Socha.

więcej tutaj

Mecz(u) Lecha Poznań ze Śląskiem Wrocław: