Lech Poznań wymaga rewolucji - Waszym zdaniem

Z sondy, którą przeprowadziliśmy na naszym serwisie wynika, że większość naszych czytelników uważa, iż rewolucja kadrowa w Lechu Poznań to najlepsze rozwiązanie jego obecnych problemów
POZNAN.SPORT.PL NA FACEBOOKU - POLUB NAS, TEJ!

Czego Lech Poznań potrzebuje, by wreszcie wygrać? - zapytaliśmy wnaszym sondażu, w którym można było głosować chociażby tutaj . Najczęściej wskazywaną przez Was odpowiedzią była potrzeba rewolucji kadrowej.

To znaczy, że najliczniejsza, bo licząca 29 proc. grupa naszych czytelników jest zdania, że skład Lecha trzeba przewietrzyć. Czy w jego szeregach jest zbyt wielu piłkarzy wypalonych, w których nie ma głodu sukcesu i zaangażowania? Jak myślicie?

18 proc. głosujących uważa, ze nie obejdzie się bez nowych transferów, których w Lechu nie było od dawna. 16 proc. natomiast jest za radykalnym rozwiązaniem i zmianą trenera Mariusza Rumaka, który pracuje przecież od niedawna.

Po 10 proc. internautów twierdzi, że należy zupełnie zmienić taktykę i wlepić piłkarzom kary. Najmniej liczna jest grupa optymistów, którzy uważają, że jakoś to będzie i zwycięstwa to kwestia czasu.

Dziękujemy wszystkim za udział w tym sondażu i zapraszamy do kolejnych. Na przykłąd - na czym powinien teraz skupić się Lech?