Dziewczynka do lechity Marcina Kamińskiego: - Jesteś wolny?

Piłkarze Lecha Poznań spotkali się z uczniami Szkoły Podstawowej nr 10 i Zespołu Szkół Specjalnych nr 101
POZNAN.SPORT.PL NA FACEBOOKU - POLUB NAS, TEJ!

Piłkarze Lecha Poznań mają zamiar odwiedzić pięć szkół, których wychowankowie najczęściej gościli na sektorze dziecięcym podczas meczów Kolejorza na Bułgarskiej.

Do Szkoły Podstawowej numer 10 przy ulicy Bosej udali się Grzegorz Wojtkowiak i Marcin Kamiński. Obaj defensorzy stanęli w ogniu pytań najmłodszych kibiców Kolejorza, którzy od lechitów chcieli się dowiedzieć dosłownie wszystkiego. - Pytania od dzieciaków zawsze są trudne. Mnie najbardziej w pamięci utkwiła dziewczynka, której w oko wpadł Marcin Kamiński i pytała czy jest zajęty. Musiałem ją zmartwić, że tak i będzie musiała zadowolić się zdjęciem z autografem - śmieje się kapitan Lecha Grzegorz Wojtkowiak.

W Zespole Szkół Specjalnych numer 101 przy ulicy Modrej pojawili się z kolei Bartosz Ślusarski i Mateusz Możdżeń. - Gdy ja byłem dzieckiem to nie miałem okazji wziąć udziału w takim spotkaniu, bo albo ich nie było, albo było niewiele. Niewątpliwie dla tych dzieciaków jest to bardzo fajna rzecz, a także najprostszy sposób na zarażanie ich miłością do Lecha - uważa napastnik Lecha Poznań Bartosz Ślusarski.

Za tydzień piłkarze Kolejorza spotkają się z dziećmi ze Szkoły Podstawowej nr 6, a także z Salezjańskiej Organizacji Sportowej oraz parafii farnej.

Czy Marcin Kamiński znajdzie się w polskiej kadrze na Euro 2012?