Sport.pl

Hugo Sanchez: Jestem rozczarowany zwolnieniem Bakero. Ja mogę u was pracować!

Najsłynniejszy piłkarz z dziejach meksykańskiego futbolu mówi w magazynie ?Przeglądu Sportowego?, że choć zwolnienie Jose Bakero z Lecha Poznań wstrząsnęło nim i go rozczarowało, nie wahałby się podjąć pracy w polskim klubie
POZNAN.SPORT.PL NA FACEBOOKU - POLUB NAS, TEJ!

Hugo Sanchezowi polski futbol kojarzy się głównie z mundialem w 1986 roku, który rozgrywany był właśnie w Meksyku. On był wtedy u szczytu sławy - jako gwiazda meksykańskiej drużyny i Realu Madryt. Zadziwiał świat nie tylko wspaniałymi meczami i golami, ale także charakterystycznymi saltami, które wykonywał na boisku po każdym z nim, jako zresztą jeden z pierwszych piłkarzy w świecie. - Pamiętam doskonale polskich zawodników: Latę, który grał w Meksyku, także kapitana Żmudę. To była wspaniała drużyna, która miała piękny styl - mówi w rozmowie z Magazynem "PS".

Trzy lata temu Hugo Sanchez był wymieniany jako potencjalny kandydat do objęcia funkcji trenera Legii Warszawa. - Nie dostałem jednak konkretnej oferty - mówi legenda meksykańskiej piłki, która w latach 2006-2008 trenowała reprezentację Meksyku, a oprócz tego także tamtejsze kluby Necaxa i UNAM Pumas. W Hiszpanii Sanchez prowadził także zespół Almerii.

- Jestem skłonny przyjąć ciekawa propozycję z polskiego klubu - mówi teraz. I nie zmienia tego fakt, że z Lecha Poznań zwolniony został właśnie hiszpański trener Jose Bakero, przeciwko któremu Hugo Sanchez grywał w meczach Realu Madryt (a wcześniej Atletico Madryt, w którym też grał) z FC Barceloną. - Ta wiadomość mną wstrząsnęła, gdyż z Jose Bakero łączą mnie serdeczne relacje. Pokazał swoje trenerskie umiejętności zarówno w Hiszpanii, jak i w Polsce. Jego zwolnienie zwróciło moją uwagę.

więcej tutaj

Najlepszym trenerem Lecha ostatnich lat był:
Więcej o:
Komentarze (8)
Hugo Sanchez: Jestem rozczarowany zwolnieniem Bakero. Ja mogę u was pracować!
Zaloguj się
 • Gość: wz

  Oceniono 5 razy 5

  No nic, pozostaje tylko przeprosić pana Sancheza za zwolnienie pana trenera Bakero. Na szczęście po tym co pokazał trener JMB, już z pewnością ustawiła się kolejka klubów chętnych do zatrudnienia tego mistrza taktyki, świetnego motywatora, poliglotę. Uszy do góry panie Sanchez, zwolniła się posada Chelsea, ponoć Roman już wypytuje o wielkiego trenera z kraju Basków

 • penkin

  Oceniono 3 razy 3

  HUGO...weź koło i jebnij się w czoło.

 • Gość: marped

  Oceniono 3 razy 3

  Na Rumaku do Europy!!!!!!!!!!

 • Gość: kkk

  Oceniono 2 razy 2

  niech spie...

 • Gość: ac

  Oceniono 2 razy 2

  gdzie te trenerskei zdolności niby pokazała ???

 • Gość: frank

  Oceniono 3 razy 1

  nastepny pajac

 • bigwaser

  Oceniono 1 raz 1

  To że ktoś kiedyś był znakomitym piłkarzem nie oznacza żę będzie dobrym a nawet przeciętnym trenerem bo te dwie funkcje mają ze sobą tlko tyle wspólnego że zajmują sie sportem, dobry trener musi być także dobrym mentorem dogadywać sie z piłkarzami, przekonywać ludzi do siebie. Po prostu starzy piłkarze nie mają co robić, a że na piłce znają sie najlepiej to zostają komentatorami albo trenerami, tylko żę do tej drugiej funkcji potrzebne są umiejętności z którymi jakiś piłkarz się nie urodził takim piłkarzem z pewnością jest Bakero i przykład nasz podwórkowy Lato ! Niektórzy naukowcy mają dużą wiedzę ale nie mogą zostać wykładowcami na uczelni bo nie potrafią przekazać tej wiedzy to samo jest na lini piłkarz - trener.

 • Gość: asd

  Oceniono 1 raz 1

  Ta kolejny oszołom nam potrzebny w lidze... POKOŃCZYC SZKOLENIA I KURSY! A nie bronic sie tym ze bylo sie pilkarzem znanego klubu.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX