Gwiazda Wisły Kraków wyleczy się na mecz z Lechem Poznań

Kontuzja Maora Meliksona nie wygląda na zbyt groźną i prawdopodobnie pomocnik mistrzów Polski wystąpi w piątkowym szlagierze z Lechem Poznań.
POZNAN.SPORT.PL NA FACEBOOKU - POLUB NAS, TEJ!

Izraelczyk w sobotę przeciwko Lechii Gdańsk starł się z Marko Bajiciem. Naciągnął mięsień dwugłowy i już w 13. minucie musiał zastapić go Ivica Iliev.

W niedzielę drużyna trenowała w Gdańsku, ale Melikson nie wybiegł na murawę, bo czekał na diagnozę. Sztab medyczny obejrzał nogę wczoraj. - Rozmawiałem z lekarzem i Maor prawdopodobnie zagra z Lechem - mówi Adrian Ochalik, rzecznik mistrzów Polski.

Lech Poznań zagra w Krakowie z Wisłą w najbliższy piątek o godz. 20.30. Będzie to debiut nowego trenera Kolejorza Mariusza Rumaka.

Od dziś do szlagieru przygotowuje się także...Maciej Żurawski, ambasador Wisły i były zawodnik Lecha . 72-krotny reprezentant Polski wybierze tzw. "kobiecą eskortę", czyli 22 panie, które wyprowadzą zawodników na murawę. Kandydatki muszą mieć ukończone 14 lat i zgłosić się dziś (godz. 15 - 19) do skyboksa nr 30 w trybunie od strony ul. Reymana.

więcej tutaj

Lech Poznań w piątek pod Wawelem: