Kibice idą na trening Lecha Poznań. Trener się zgadza

Fani Kolejorza mają zamiar pojawić się na sobotnim, popołudniowym treningu zespołu i wykrzyczeć swoje oczekiwania. Nowy trener Lecha Mariusz Rumak wydał zgodę na to spotkanie piłkarzy z kibicami.
POZNAN.SPORT.PL NA FACEBOOKU - POLUB NAS, TEJ!

Kibice umawiają się na wizytę na treningu w internecie. Na forum kibiców Wiary Lecha oraz profilu na portalu facebook można przeczytać taki komunikat:

"Czas przejść się na trening i kulturalnie pokazać piłkarzom dwie rzeczy - jak nam zależy i że nie jest nam obojętne co robią na boisku w barwach Lecha - czego od nich oczekujemy Podkreślam, że nie idziemy przerywać treningu ani wdawać się w rozmowy i pyskówki. Idziemy pokazać dopingiem, że oczekujemy walki!!! Zbiórka w sobotę o 16:45 pod sklepem, skąd przejdziemy "corteo":) na boiska treningowe. Mobilizujcie siebie i znajomych. Niech liczba pokaże piłkarzom i sztabowi co to jest Lech Poznań. WSZYSCY W BARWACH!!! P.S. Proszę nie podawać idiotycznych pomysłów."Wedle założeń, wizyta ma przebiegać bez jakichkolwiek incydentów i ostrych rozmów.

- Kibice zapewnili mnie, że ich intencją nie jest przeszkadzanie nam w zajęciach ani przerywanie ich, lecz jedynie wyrażenie swojej opinii i oczekiwań co do przyszłości. Dlatego wyraziłem zgodę na tę wizytę podczas pierwszych 10 minut zajęć - mówi nowy trener Lecha Mariusz Rumak, który przygotowuje się do debiutu w roli trenera pierwszego zespołu w poniedziałkowym meczu z Górnikiem Zabrze.

- Dla nas kibice są bardzo ważni i stanowią część tego zespołu. Piłkarze też muszą mieć tego świadomość. Oni grają dla nich. Nie mam zatem nic przeciwko takim odwiedzinom, pod warunkiem, że będą przestrzegane normy, a spotkanie odbywa się pod kontrolą i nie zakłóca zajęć. Tak ma być w tym wypadku - wyjaśnił.

Jak wyglądałby ostatni tydzień Lecha na facebooku?