Sport.pl

Piotr Rutkowski zastąpił Andrzeja Dawidziuka

Andrzej Dawidziuk nie jest już dyrektorem sportowym Lecha Poznań. Zastąpił go na tym stanowisku Piotr Rutkowski, syn właściciela klubu Jacka Rutkowskiego. Dawidziuk będzie odpowiadał za szkolenie trenerów bramkarzy. - Za dużo miałem funkcji - tłumaczy.
POZNAN.SPORT.PL NA FACEBOOKU - POLUB NAS, TEJ!

Były trener bramkarzy reprezentacji Polski objął funkcję 3 czerwca ubiegłego roku. Do niedawna był też trenerem bramkarzy Kolejorza, ale po ostatnich zmianach w sztabie szkoleniowym, został odsunięty od zajęć z zespołem.

- Miałem w Lechu kilka funkcji i zaczęło mi się to rozłazić. Nie mogę być wszystkim i zaniedbywać obowiązków. Funkcja dyrektora sportowego była ciekawym doświadczeniem, ale nie mogłem jej pełnić na wysokim poziomie - tłumaczy Andrzej Dawidziuk. - Zawsze bliżej mi było do bycia trenerem, więc zostanę w Lechu i zajmę się szkoleniem trenerów bramkarzy.

Wcześniej o możliwej dymisji Andrzeja Dawidziuka informował portal weszlo.com.

Więcej o:
Komentarze (4)
Piotr Rutkowski zastąpił Andrzeja Dawidziuka
Zaloguj się
 • cheshire

  Oceniono 1 raz 1

  już kiedyś synek pomagał tatusiowi... Ptak się nazywał.... Też mógł pełnić wiele funkcji w klubie. Tu też mamy takiego zdolnego młodziana. Strach co z tego wyniknie.

 • chateaux

  Oceniono 1 raz 1

  Widzisz Dawidziuk, pisałem Ci - nie rób z gęby szmaty, jak robiłeś w żywe oczy wciskając wszystkim ze czarne jest białe, w żywe oczzy wciskając wszystkim w mediach ze Lech Bakero gra świetnie...

 • waw74

  0

  dno dno i mul bagienny to co sie dzieje w tym klubie k.rwa

 • Gość: hh

  0

  Za dużo miałem funkcji...haha sieroto przecież nic nie robiłeś.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX