Tonew zagrał u Penewa. Powinien strzelić

Pomocnik Lecha Poznań Aleksandar Tonew wyszedł na drugą połowę meczu Węgry - Bułgaria. Miał okazję do zdobycia gola, a jego zespół zremisował w towarzyskim spotkaniu 1:1
POZNAN.SPORT.PL NA FACEBOOKU - POLUB NAS, TEJ!

Obecność piłkarza Kolejorza w Ljubosława Penewa była małym zaskoczeniem. Szkoleniowiec Bułgarów nie powołał bowiem największych swoich gwiazd, m.in. Dimitara Berbatowa z Manchesteru United, Stiliana Petrowa z Aston Vilii czy Martina Petrowa, skrzydłowego Bolton Wanderers.

22-letni Aleksandar Tonew rozpoczął mecz na ławce rezerwowych, ale w przerwie zastąpił Christo Zlatinskiego z Lokomotiwu Płowdiw i zaliczył swój drugi mecz w barwach narodowych. Lechita miał idealną okazję do zdobycia gola, ale jego strzał znakomicie obronił bramkarz gospodarzy Adam Bogdan.

Jest szansa, że Aleksandar Tonew na dłużej zagości w kadrze Bułgarii, bo Ljubosław Penew był szczególnie zadowolony z gry swojego zespołu właśnie po przerwie, gdy po boisku biegał poznański skrzydłowy. - Powinniśmy wygrać to spotkanie, graliśmy dobrze jako zespół - podkreślił nowy selekcjoner Bułgarów, który zastąpił na tym stanowisku Lothara Matthaeusa.