Sport.pl

Wielkie zainteresowanie fanów Lecha Poznań meczem w Krakowie!

Poznaniacy zamówili 1600 biletów na mecz z Wisłą Kraków (9 marca). Po raz pierwszy, odkąd oddano do użytku czwartą trybunę, na stadionie krakowian może pojawić się komplet widzów.
POZNAN.SPORT.PL NA FACEBOOKU - POLUB NAS, TEJ!

W tym roku Wisła rozegrała u siebie dwa spotkania. Podczas pierwszego ze Standardem Liege kibice z Belgii wypełnili mniej niż połowę miejsc w sektorze dla gości. Z kolei podczas meczu z Koroną miejsca dla przyjezdnych były puste, bo kielczanie nie przyjeżdżają na Reymonta odkąd zamordowany został jeden z ich kolegów.

Kibice Lecha Poznań przyjadą jednak do Krakowa tak licznie, że będzie to jedna z większych ich wypraw wyjazdowych w kraju od lat.

9 marca przy Reymonta ma się pojawić 1600 poznaniaków, mimo że w stolicy Wielkopolski panuje kryzys. W ostatnich spotkaniach fani nie zapełniają nawet w połowie stadionu, na którym będą rozgrywane spotkania Euro 2012. Kibice Wisły będą mogli kupować wejściówki na mecz z Lechem od czwartku.

A jak sprzedadzą się bilety na mecz Lecha z Górnikiem Zabrze?

Więcej o:
Komentarze (2)
Wielkie zainteresowanie fanów Lecha Poznań meczem w Krakowie!
Zaloguj się
  • penkin

    Oceniono 2 razy 2

    pokazcie krakolom kto rzadzi w tym kraju,niech sie boja poznania

  • Gość: asd

    Oceniono 2 razy 2

    Nie wiem czy największa ale w zeszłym roku kiedy jechałem do Lubina to było nas ponad 2 tysiące więc nie tak dużo ma być w Krakowie jak na taki stadion myślałem, że więcej wpuszczą.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX