Mateusz Możdżeń: Puchary są w naszym zasięgu

- Z walką o mistrzostwo może być faktycznie teraz kłopot, ale miejsce w trójce, czyli miejsce w europejskich pucharach jest jak najbardziej nadal w naszym zasięgu - nie zrażał się po przegranej 0:1 z GKS Bełchatów piłkarz Kolejorza Mateusz Możdżeń
POZNAN.SPORT.PL NA FACEBOOKU - POLUB NAS, TEJ!

Do trzeciej w tej chwili Legii Warszawa poznaniacy tracą pięć punktów, ale Legia ma jeden mecz rozegrany mniej. Tyle samo spotkań na koncie co Kolejorz ma warszawska Polonia, która wyprzedza go o sześć punktów.

- Sześć punktów to dystans, który wciąż spokojnie możemy odrobić. To nie jest niewykonalne i puchary są w naszym zasięgu w dalszym ciągu - mówił po porażce z GKS Bełchatów Mateusz Możdżeń, który w tym meczu grał od pierwszej minuty. - Poza tym wciąż mamy jeszcze Puchar Polski, więc w żadnym razie nie kapitulujemy w walce o mistrzostwo - dodał.

- Zaczęliśmy tragicznie i teraz będzie nam dużo trudniej, ale podnosiliśmy się już z takich sytuacji - stwierdził.

Mateusz Możdżeń narzekał na brak Rafała Murawskiego, który nie mógł zagrać z powodu kontuzji. - To jest gracz, który daje temu zespołowi bardzo dużo. A nam, młodym zawodnikom - w szczególności. Dla mnie czy dla Marcina Kamińskiego obecność Rafała Murawskiego jest bardzo ważna - uzasadniał.

Lech Poznań znów zawodzi. Fatalnie wystartował

Czy Lech Poznań zagra w europejskich pucharach?