Sport.pl

Jose Bakero potwierdza: Toni Calvo jest celem Lecha

Trener Lecha Jose Bakero przyznał, że chciałby, aby jego zespół wzmocnił Hiszpan Toni Calvo z Lewskiego Sofia. - Tak, wysłałem swojego asystenta, by obejrzał go w sparingu - mówi w rozmowie z bułgarskim serwisem Sportline.bg. Spytany o możliwość przejścia skrzydłowego do Poznania jeszcze tej zimy twierdzi: - To będzie trudne.
POZNAN.SPORT.PL NA FACEBOOKU - POLUB NAS, TEJ!

Trener Mariusz Rumak oglądał grę Toniego Calvo w sparingu Lewskiego z Zorią Ługańsk. - Nie wiem jakie były jego wrażenia, dopiero po powrocie do Polski będę z nim o tym rozmawiał. Wysłałem człowieka do Turcji, aby obejrzał kilka spotkań. Toni Calvo jest tylko jednym z piłkarzy, którym się interesujemy. Mamy rozwinięty skauting i obserwujemy wielu graczy - twierdzi Jose Bakero.

- O transferze Toniego Calvo mówimy bardziej w kontekście lata, ale do czasu zamknięcia zimowego okna transferowego może się jeszcze wiele wydarzyć - opowiada w rozmowie z bułgarskim serwisem hiszpański szkoleniowiec, który reaguje zdziwieniem na informację, iż kontrakt Calvo z Lewskim kończy się po sezonie. - Naprawdę? Nie wiedziałem o tym. Właściwie jednak nie ma to dla mnie znaczenia. Od spraw finansowych mamy w Lechu odpowiednich ludzi, ja tylko mogę zaproponować, by kogoś sprowadzić - mówi Hiszpan.

Jose Bakero chciał, by tej zimy wzmocnił Lecha m.in. Bułgar Iljan Micanski. Ten jednak zamienił 1.FC Kaiserslautern na FSV Frankfurt. - To nie moja wina. Będziemy nadal go obserwować. Chciałem go wypożyczyć na pół roku, ale cóż... Być może latem będziemy mieli więcej szczęścia.

Zamiast w Lechu, strzelił dwa gole dla FSV - zobacz wideo!

Więcej o:
Komentarze (1)
Jose Bakero potwierdza: Toni Calvo jest celem Lecha
Zaloguj się
  • futuu

    Oceniono 9 razy -7

    Toni Calvo zapraszamy:)
    Kibicuj swojej drużynie!Już teraz zajmij miejsce na największym wirtualnym stadionie! Futuball.com

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX