Sport.pl

Dawidziuk: Dudu? Bardzo ciekawy chłopak

- Dudu to interesujący piłkarz - komplementuje obrońcę Widzewa Łódź dyrektor sportowy Lecha Poznań Andrzej Dawidziuk. Czy poznański klub złoży ofertę kupna Brazylijczyka? Dawidziuk: - Raczej nie.

Dudu gra na lewej obronie, czyli na pozycji obsadzonej w Lechu przez Luisa Henriqueza. Jednak odkąd z kluby wyrzucony został Seweryn Gancarczyk, dla Panamczyka nie ma konkurenta. Prawdopodobieństwo jego transferu jest bardzo duże także z tego powodu, że Brazylijczyk sam chce odejść. Widzew jest mu winien sporo pieniędzy i piłkarz stracił ochotę do gry w nie do końca wypłacalnym klubie. Czy przejdzie do Lecha? - To na pewno bardzo ciekawy chłopak, wstępnie się nim interesowaliśmy - mówi dyrektor sportowy Lecha Andrzej Dawidziuk. - Ten temat już jest jednak raczej nieaktualny - dodaje.

Więcej o:
Komentarze (5)
Dawidziuk: Dudu? Bardzo ciekawy chłopak
Zaloguj się
 • mateo292

  0

  bardzo ciekawy chlopak ale go nie kupimy. siana nie mamy. Pan rutkowski wszystko wział:)
  hahahahahaha

 • konzi80

  0

  he he ROBERTO CARLOS jest do wziecia

 • Gość: epox

  0

  nie ma potrzeby kupowania lewego obrońcy ... jest Henriquez .... ;) BRAWO !!!!! po co nam zmiennik mamy chłopaków ze stali .........

 • Gość: wz

  0

  Jak Rutkowski sprzeda Rudniewa i Murawskiego to może starczy na zakup Dudu. Przecież mamy gigantyczne kłopoty finansowe przez brak awansu do pucharów :)

 • Gość: FAN LECHA

  0

  KUPCIE BROŻKA PRZYDAŁBY NAM SIE BO CO WRAZIE KONTUZJI RUDNEVA

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX