Sport.pl

Crvena Zvezda Belgrad da za Vojo Ubiparipa tyle, ile kosztował

Belgradzki klub Crvena Zvezda zaproponował Lechowi Poznań nie wypożyczenie, a odkupienie serbskiego napastnika Vojo Ubiparipa. Co więcej, jest gotów zapłacić całą kwotę, którą Lech Poznań wyłożył za napastnika klubowi Spartak Subotica, czyli 600 tysięcy euro.

Lech Poznań zamierza oddać Vojo Ubiparipa, ale początkowo myślał o wypożyczeniu go z opcją powrotu. - Ubiparipowi brakuje bowiem gry, meczów w dłuższym wymiarze czasowym - mówiono bowiem w Lechu. Taka była też do niedawna opcja jego transferu do Crvenej Zvezdy Belgrad, która jest chętna, by pozyskać gracza. Teraz jednak belgradzki klub zmienił koncepcję i chce mieć Ubiparipa na własność, nawet za 600 tysięcy euro.

Niewykluczone, że Lech Poznań w takiej sytuacji finansowej, w jakiej teraz się znajduje, się na to zgodzi. To prawdopodobnie przesądza tej zimy transfer Ubiparipa, który pochodzi z Nowego Sadu i rozpoczynał karierę w klubie Vojvodina Novi Sad. Grał także w klubach: Proleter Novi Sad, Borac Cacak, CSK Pivara Celarevo, Zlatibor Voda Horgos i Spartak Subotica.

Vojo Ubiparip odpowiadał dzieciom: Mam dziewczynę

Serb z Polonii: Grałem z Ubiparipem. Jest bardzo dobry

Więcej o:
Komentarze (10)
Crvena Zvezda Belgrad da za Vojo Ubiparipa tyle, ile kosztował
Zaloguj się
 • xym

  Oceniono 1 raz 1

  Marnują chłopaka, to talent, strzelał by nie gorzej niż Rury 102 jak by dali mu szansę. Ale widać nie lizał butów Bakero i siedzi z dala od ławki.

 • Gość: Damian''

  0

  Wogóle coś wynika ze współpracy z Atletico Paranaense?

 • kontemplator07

  0

  Sprzedacie go, to widzę o tysiąc mniej kibiców na trybunach. Nie z tęsknoty za Ubiparipem, ale z upadającej nadziej na Wiielkiego Lecha.

 • Gość: Lutas z Kasu

  0

  @Gość: Marcin123
  Zgadzam się w 100% Co prawda w tym momencie, kiedy Rudniev jest w takim gazie nie ma szans na grę ale ten zawodnik ma duży potencjał. Wypożyczyć go ale broń boże nie sprzedawać.

 • Gość: Damian''

  0

  Sprzedajcie go i do 1 zespolu Patryka Wolskiego wprowadzcie albo kupcie innego napastnika np. Adrian Błąd

 • Gość: JOR

  0

  Nigdy nie dostał prawdziwej szansy. Szkoda go...

 • Gość: joe

  0

  Pomyliliście się o jedno zero - to drewno jest warte co najwyżej 60 tys. euro...

 • Gość: aguerrem

  0

  Tak, sprzedajcie! Mam nadzieje, że Lech będzie systematycznie odchudzał kadrę co w końcu zaowocuje tym, że wyląduje tam gdzie jego miejsce. W pierwszej lidze. :)

 • Gość: gerard

  0

  Nie!!! Mamy zostać z jednym napastnikiem?!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX