Sport.pl

Artjom Rudniew zastąpi Hulka w FC Porto?

Łotewski napastnik Lecha Poznań Artjom Rudniew jest na celowniku FC Porto. Ma w nim zastąpić Hulka, który przechodzi do londyńskiej Chelsea - taką informację przynoszą niemal wszystkie dzisiejsze media w Portugalii, a także Francji. Padają kwoty 9-12 mln euro!

Portugalska gazeta „Record”, komentując doniesienia francuskiego portalu football.fr napisała dziś, że udało jej się potwierdzić, iż FC Porto interesuje się napastnikiem Lecha, jednakże jego przejście do drużyny Smoków w najbliższym czasie może być trudne. Jednym z powodów może być cena, która Portugalczycy szacują na 9-12 mln euro! - Nawet biorąc pod uwagę fakt, że FC Porto sprzedaje Hulka do Chelsea za 40 mln euro, to i tak jest to za drogo - uważają portugalscy dziennikarze i sugerują, że do FC Porto mogą trafić piłkarze z ligi rosyjskiej. Jednakże olbrzymie wrażenie na Portugalczykach robią postępy, które poczynił ten napastnik - jak przypominają - zdobywca czterech bramek w meczach z Juventusem Turyn.

Inne portugalskie media przypominają, że niedawno Rudniew był już jedną noga w Fulham (sic!), ale ostatecznie do transferu nie doszło.

Przejrzyj nasz serwis poświęcony Lechowi Poznań

Lech Poznań: Spróbujemy zatrzymać Artjoma Rudniewa

Jakub Świerczok jutro pod obserwacją Lecha Poznań

Więcej o: