Dimitrije Injac ojcem. Nie zagra w Głogowie

Tylko 25 ostatnich minut zagrał z Jagiellonią Białystok serbski pomocnik Kolejorza Dimitrije Injac. Nie wystąpi także we wtorkowym meczu Pucharu Polski z Chrobrym Głogów, co już zapowiedział trener Jose Bakero. - Pozwoliłem Dimitrije wyjechać do Serbii, by zobaczył się z żoną i nowo narodzoną córeczką - powiedział hiszpański szkoleniowiec. Córka piłkarza przyszła na świat tuż przed meczem i to jej dedykowana była "kołyska" po pierwszym golu dla Lecha.

Rodzinne losy Dimitrije Injaca są splecione z Lechem Poznań. Jego ślub z Serbką imieniem Sanja był przecież przekładany z powodu Kolejorza - Injac planował go na jesień zeszłego roku, gdy nikt nie spodziewał się, że Lech awansuje do fazy grupowej Ligi Europejskiej. Gdy się tak stało, przyszły mecze z Juventusem Turyn czy Manchesterem City, serbski piłkarz przełożył ślub.

Teraz jego córeczka Jana także urodziła się niemal równo z meczem Kolejorza z Jagiellonią.

- Traktuję mecz Pucharu Polski z Chrobrym Głogów bardzo serio i zabiorę do Głogowa wszystkich zdrowych piłkarzy. Jest jednak jeden wyjątek, to Dimitrije Injac - tłumaczył po meczu z Jagiellonią trener Jose Bakero. - Dałem mu wolne, aby mógł pojechać do Serbii i spotkać się z liczniejszą teraz rodziną.

Injac jest w drodze do Serbii.

Artjom Rudniew: Kołyska dla dziecka Dimy Injaca

Dimitrije Injac wreszcie żonaty

Wielki dzień w karierze Dimitrije Injaca