Ivan Djurdjević: Długo walczyliśmy o styl

- Akurat miał wolną chwilę, więc postanowiłem zobaczyć jak to wygląda z ławki. W końcu każdy ma prawo spędzać czas wolny, jak uważa za stosowne, prawda? - mówi Serb Ivan Djurdjević, który podczas jednego z meczów Młodej Ekstraklasy pojawił się na ławce jako asystent trenera Karola Brodowskiego.

- Ja wykorzystałem mój wolny czas na staż w zespole Młodej Ekstraklasy. To było fajne i ciekawe doświadczenie, ale traktowałem to jedynie jako hobby - mówi Ivan Djurdjević, który ma już licencję trenerską i chce w przyszłości zostać szkoleniowcem. Na razie wychodzi jednak w podstawowej jedenastce Lecha Poznań.

- Spisujemy się dobrze, choć przed sezonem nie brakowało specjalistów, którzy mówili, że nie damy rady - komentuje serbski piłkarz. - Każdy nowy sezon to jednak nowa nadzieja. Wiemy, jaki był tamten źle nam wyszedł. No po prostu nie udało się. Szukaliśmy jednak mobilizacji i znaleźliśmy ją. W zeszłym sezonie walczyliśmy o wizję gry, o styl. Teraz stwarzamy sytuacje i je wykorzystujemy. Wygląda to bardzo dobrze.

Grzegorz Wojtkowiak: Powstała rada starszych

Ivan Djurdjević: Będzie trudniej, bo rywale patrzą