Autokar Lecha lepszy niż Bayernu

Ma 13 m długości i silnik o mocy 480 KM - już w niedzielę nowy autokar zawiezie piłkarzy Lecha do Warszawy po odbiór medali mistrzostw Polski. - Nawet Bayern Monachium ma pojazd gorzej wyposażony - zachwala Michał Luberacki z zarządu firmy MAN.
- MAN go wyprodukował, my nabyliśmy, a Lech będzie nim jeździł. To autokar absolutnie luksusowy. Nawet jak na warunki europejskie będzie zwracał uwagę - opowiada Piotr Sućko z firmy Fun Club. "Kolejorz" podpisał właśnie nowe umowy sponsorskie, na trzy lata, do końca czerwca 2013 r. - Do tego czasu MAN będzie naszym sponsorem klasy biznes, a biuro podróży Fun Club partnerem transportu - wyjaśnia wiceprezes Lecha Arkadiusz Kasprzak.

Najbardziej namacalnym dowodem zawarcia tych umów jest nowiutki Neoplan Starliner (MAN jest właścicielem marki Neoplan), z wielkimi herbami Lecha i nazwą klubu na każdej burcie. Lechici będą mogli pokonać nim nawet 65 tys. kilometrów rocznie. W pierwszą trasę wyruszą w niedzielę do Warszawy na galę Ekstraklasy. Odbiorą tam medale mistrzostw Polski. Nikt wczoraj nie miał wątpliwości, że będą to złote krążki.

Wszystkie mecze ostatniej kolejki ekstraklasy NA ŻYWO!

Relacje minuta po minucie, prosto ze stadionów oraz multirelacja Z Czuba z aktualną sytuacją w ligowej tabeli - zapraszamy od 17 na Sport.pl

Obejrzyj nowy autokar Lecha w nowym serwisie o Kolejorzu