Gol Wielkopolanina w młodzieżowej reprezentacji Polski

Wychowanek Nielby Wągrowiec Mateusz Piechowiak zdobył bramkę dla reprezentacji Polski do lat 18 w przegranym meczu towarzyskim z Serbią 2:5. W czwartek w Starej Pazowej podopieczni Rafała Janasa zmierzą się z Rumunią.
Mateusz Piechowiak, który aktualnie występuje w barwach Chojniczanki Chojnice, wpisał się na listę strzelców tuż przed przerwą, ale już wtedy Polacy wysoko przegrywali. Wychowanek Nielby Wągrowiec został zmieniony w 60. minucie. Podobnie jak obrońca Lecha Poznań Kamil Szubertowski.

Serbia - Polska 5:2 (4:1)

Bramki dla Polski: Mateusz Piechowiak (40. min), Michał Borecki (71. min)

Polska: Sebastian Madejski - Michael Olczyk, Szymon Walczak, Sebastian Chruściel, Kamil Szubertowski (Piotr Kwaśniewski, 60. min) - Mateusz Piechowiak (Krystian Peda, 60. min), Adrian Purzycki, Michał Borecki, Karol Żmijewski (Kacper Piechniak, 82. min) - Filip Jagiełło (Tomasz Nawotka, 70. min), Eryk Sobków