''Kac Vegas'' także w Poznaniu. Po irlandzku i na temat Euro 2012

"The Hardy Bucks" to tytuł nowego filmu, który robi furorę w Irlandii. Opowiada o mistrzostwach Europy 2012 roku i pobycie irlandzkich kibiców w Poznaniu. Sporo tu przygód, które przypominają historie rodem z "Kac Vegas". Mamy zatem "Kac Poznań"?
W filmie pojawia się nie tylko stadion przy Bułgarskiej, ale i Tanner's Pub oraz inne miejsca w Poznaniu, ze Starym Rynkiem. To tam swoje - w sporej części pijackie - przygody będą przeżywali bohaterowie filmu, irlandzcy kibice podczas Euro 2012. W jednej z ról zobaczymy Daniela Olbrychskiego. Gra on tu czarny charakter - bossa polskich gangsterów, który chce wyegzekwować od Irlandczyków należność za... striptiz i wizytę w domu uciech.

Serial jest najchętniej obecnie oglądanym filmem w Irlandii. Zarobił już przeszło 176 tys. euro w pierwszym tygodniu wyświetlania, co oznacza, że zapewne już w marcu zwrócą się koszty jego produkcji.

Film powstał w formie serialu typu mockumentary, czyli formy udającej dokument. Jego kontynuacją ma być pełnometrażowy film fabularny, który może trafić do kin. Pewnie także w Poznaniu...Czy poszedłbyś/poszłabyś na towarzyski mecz Polska - Irlandia w Poznaniu?