Sport.pl

Chcesz napisać Irlandczykom kilka słów? Jest flaga do podpisania

Wielką flagę Irlandii mogą podpisywać mieszkańcy Poznania w Strefie Kibica w niedzielę o godz. 14. Flaga ta trafi potem do Irlandii wraz z zaproszeniem dla mieszkańców Zielonej Wyspy.
Flagę podpiszą także prezydent miasta Ryszard Grobelny oraz Karol Klimczak, prezes konsorcjum Lecha Poznań i Marcelin Management - operatora stadionu. Do tych podpisów mogą dołączyć się także poznaniacy. Flaga zostanie wyłożona do podpisów w niedzielę od godz. 14 w Strefie Kibica na pl. Wolności.

Po podpisaniu trafi ona w ręce You Boys in Green, czyli stowarzyszenia kibiców Irlandii wraz z listem operatora Stadionu Miejskiego i zaproszeniem do organizacji wspólnych przedsięwzięć polskich i irlandzkich kibiców na obiekcie przy ul. Bułgarskiej.

Więcej o:
Komentarze (14)
Chcesz napisać Irlandczykom kilka słów? Jest flaga do podpisania
Zaloguj się
 • monissia89

  Oceniono 7 razy 5

  Prawda jest taka że miasto chce i operator stadionu chce zarobić ponownie, a własnie poprzez takie akcje jest to możliwe darmowa reklama

 • rycerzsyjonizmu

  Oceniono 25 razy 3

  Ta zupełnie jednostronna chęć przypodobania się zaczyna być żenująca. Wyluzujcie, to tylko była zabawa, kilkudniowe wakacje. Nic więcej.

 • pawelmol1976

  Oceniono 2 razy 2

  dymscha
  jesli znasz angielski to poczytaj co o ME piszą Irisze
  Oni Nas nie chwalą, raczej podziwiają, zakochali się w Nas
  a My w Nich
  nawet jesli tych inicjatyw jest o wiele za dużo (zgadzam się) to z dwojga złego chyba lepiej to pielęgnować niż stylem dresa Siema, było miło, nara
  pozdrawiam

 • 2-julita

  Oceniono 4 razy 2

  @dymscha
  z wypowiedzią trafiłeś w 10 !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  prawda zawsze w oczy kole

 • dymscha

  Oceniono 34 razy 2

  Oni już dawno zapomnieli o Euro, a te namolne próby przypodobania się są żałosne. Popili, pośpiewali, posikali i pojechali do domu. Czy z tego powodu mamy im wręczać puchary? Trochę godności, na Boga!

 • serbinek26

  Oceniono 12 razy 0

  dziekuje za szczanie w bramach , rzyganie na stolach i zostawienie po sobie ogromnego syfu- ale tego pismaki nie napisza

 • kokoszynel

  Oceniono 11 razy -1

  I wyslijmy im jeszcze maila z talonem do tesco i darmowa karta do tojtojki.

 • cholonek

  Oceniono 6 razy -4

  A ja zaoferuje kazdemu z kibicow, ktorzy tak pieknie uczestniczyli w tej najwspanialszej imprezie, jaka miala miejsce w calej historii swiata, pochowek z honorami i miejsce na Wawelu. Prosze sie zglaszac, bedziemy robic rezerwacje. Kochamy was, irlandia.

 • el_sol_del_peru

  Oceniono 20 razy -4

  a niby za co mam im dziękować?
  że dobrze się bawili mimo klęski w grze?
  no to chyba oni powinni?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX