Pepe uhonorował kibiców po polsku: Dziękujemy, Opalenico!

Portugalski piłkarz Pepe był inicjatorem akcji rozdania mieszkańcom Opalenicy specjalnych koszulek reprezentacji tego kraju. Mają one napis: ?Dziękujemy, Opalenico!?. Pozował tez do zdjęć z dziećmi.
Portugalczyk Pepe ma opinię boiskowego brutala, w barwach Realu Madryt dopuścił się wielu agresywnych fauli. Podczas pobytu reprezentacji Portugalii w Opalenicy to on jednak jest inicjatorem większości akcji dziękującym mieszkańcom za wsparcie i doping. - Jestem pod wrażeniem - nie kryje Pepe, zauroczony tym, jak polscy kibice z Opalenicy reagują na zespół portugalski.

Na każdym treningu to Pepe jako pierwszy unosi ręce, bije brawo widzom i biegnie do nich z podziękowaniami. Tym razem, podczas sobotniego otwartego treningu podbiegł do kibiców z prezentem - koszulkami reprezentacji Portugalii z napisem po polsku"Dziękujemy, Opalenico!". Rozdał je widzom, ku ich wielkiej radości. Pepe spotkał się także z opaleniczanami, rozmawiał z nimi, fotografował się.

Portugalczycy podkreślają, że dobrze czują się w tym małym, podpoznańskim mieście, w którym zatrzymali się od początku mistrzostw. Chcą tu zostać jak najdłużej , aż do finału.

Więcej o: