Portugalia-Holandia. Cristiano Ronaldo jest świetny, ale to człowiek, nie maszyna

W obronie ostro krytykowanego o dwóch pierwszych meczach Portugalii Cristiano Ronaldo stanął teraz znakomity niegdyś piłkarz francuski Robert Pires.
POZNAN.SPORT.PL NA FACEBOOKU - POLUB NAS, TEJ!

W rozmowie z katarską telewizją Al-Jazeera, która bogato relacjonuje Mistrzostwa Europy w Polsce i na Ukrainie francuski piłkarz powiedział: - Cristiano Ronaldo to jeden z najlepszych, a może i najlepszy piłkarz na świecie, jednakże piłkatz to tylko człowiek, a nie maszyna. Nie można go zaprogramowac na wygrywanie. Na postawę nawet najlepszych graczy wpływa wiele czynników, chociażby presja, a Cristiano Ronaldo jest poddawany olbrzymiej, niewyobrażalnej presji. Pamiętajmy także, że reprezentacja Portugalii to zupełnie inna drużyna niż Real Madryt, w którym gra Cristiano Ronaldo. Piłkarz z reprezentacją przebywa znacznie rzadziej i krótko, nie ma dość czasu, aby funkcjonować w niej na zasadzie automatyczności, jak w klubie.

Robert Pires przyznał, że sympatyzuje z reprezentacją Portugalii i że spodziewa się w niedzielę kapitalnego meczu między dwoma wielkimi drużynami, Portugalią i Holandią.

Modelki Playboya na poznańskim stadionie zapraszają na Euro [GALERIA] >>
Kliknij, by obejrzeć galerię