Na koniec Basket za darmo. ''Ukłon w stronę kibiców''

Ostatni w tym sezonie występ w Poznaniu koszykarzy PBG Basketu będzie można obejrzeć za darmo. - Zapraszamy całe rodziny do przyjścia w Wielką Sobotę na mecz - mówi dyrektor zarządzający klubu Radosław Majchrzak.
POZNAN.SPORT.PL NA FACEBOOKU - POLUB NAS, TEJ!

Zawodnicy Miliji Bogicevicia wygrali we wtorek w Warszawie z AZS Politechnika i już niemal na pewno nie zajmą żadnego z dwóch ostatnich miejsc w tabeli Tauron Basket Ligi. W sobotę na własnym parkiecie będą grali z AZS Koszalin, który jest z kolei o krok od awansu do play-off.

"Z okazji zbliżających się świąt Wielkiej Nocy i ostatniego meczu poznaniaków przed własną publicznością zarząd klubu PBG Basket podjął decyzję o darmowym wstępie na spotkanie z Akademikami z Koszalina" - informuje menedżer ds. mediów i PR w Baskecie Kamila Augustyńska.

Darmowe wejściówki kibice będą mogli odebrać od godz. 16 w sobotę, czyli godzinę przed rozpoczęciem meczu w hali przy Drodze Dębińskiej. - Jest to ukłon w stronę naszych kibiców. Chcemy podziękować im za całosezonowe wsparcie - tłumaczy dyrektor zarządzający PBG Basketu Radosław Majchrzak - Dlatego też, zapraszamy całe rodziny do przyjścia w Wielką Sobotę na mecz, aby dopingiem pożegnać drużynę w ostatnim występie przed własną publicznością w sezonie 2011/2012.