Sport.pl

Obejrzysz koszykarzy za mniej niż ''dychę''

PBG Basket Poznań ustalił nowe ceny biletów na drugi etap Tauron Basket Ligi. Wejściówki normalne będą kosztowały 9 zł, a ulgowe - 5 zł.
POZNAN.SPORT.PL NA FACEBOOKU - POLUB NAS, TEJ!

W pierwszym etapie Basket Poznań zajął 11. miejsce, dlatego teraz czekają go mecze z zespołami z miejsc 7.-14. Dwie najlepsze drużyny z tej grupy po drugim etapie rozgrywek awansują do fazy play-off.

Ceny biletów jednorazowych na siedem meczów Basketu w Poznaniu są następujące:

normalny - 9 zł (3 zł taniej niż wcześniej),

ulgowy - 5 zł (do nabywania biletów ulgowych uprawnieni są uczniowie, studenci, emeryci i renciści na podstawie ważnych legitymacji).

Dzieci do lat 6 obejrzą mecze za darmo.

Osoby, które posiadają karnety na sezon 2011/2012, w związku z obniżeniem cen, mogą odebrać w siedzibie klubu dodatkowo jeden bilet na każde spotkanie Basketu w Poznaniu.

Wejściówki można będzie zakupić za pośrednictwem strony www.sportfans.pl, a także w wyznaczonych dniach w siedzibie klubu. W przypadku dużego zainteresowania sprzedażą online (ok. 100 biletów na mecz) jedna z trybun przy parkiecie zostanie zarezerwowana dla kibiców z wydrukowanymi biletami SportFans.pl. Nie będzie sprzedaży biletów tylko na balkon.

Pierwsze spotkanie drugiego etapu Basket zagra 25 lutego w Starogardzie, tydzień później w Poznaniu wystąpi Siarka Tarnobrzeg.

Czy pójdziesz na mecz Basketu Poznań w drugiej fazie rozgrywek?
Więcej o: